Views Slideshow (6.x-2.5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ
