Views Slideshow (6.x-2.5) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Views
ar: الرؤى

en: Teaser
ar: موجز

en: Text
ar: نص

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Fields
ar: الحقول

en: Random
ar: عشوائي

en: Full
ar: كامل

en: Style
ar: نمط

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Effect
ar: التأثير
