Views Slideshow (6.x-2.5) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Bottom
az: Aşağı

en: Fields
az: Sahələr

en: Random
az: Təsadüfi

en: Full
az: Tam

en: Style
az: Stil

en: Pager
az: Peycer

en: Effect
az: Effekt

en: of
az: söndür
