Views Slideshow (6.x-2.5) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Text
br: Testenn
