Views Slideshow (6.x-2.5) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Text
eo: Teksto

en: Fields
eo: Kampoj

en: Full
eo: Kompleta

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo
