Views Slideshow (6.x-2.5) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Views
he: היבטים

en: Teaser
he: תקציר

en: Text
he: טקסט

en: Bottom
he: למטה

en: Fields
he: שדות

en: Random
he: אקראי

en: Full
he: מלא

en: Style
he: סגנון

en: Resume
he: הפעלה

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: Skin
he: עיצוב

en: Pager
he: דפדוף

en: Effect
he: אפקט

en: of
he: של

en: Pause
he: עצירה

en: Numbered
he: ממוספר

en: Slides
he: שקפים
