Views Slideshow (6.x-2.5) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Teaser
hr: Mamac

en: Text
hr: Tekst

en: Bottom
hr: Dno

en: Fields
hr: Polja

en: Random
hr: Nasumično

en: Style
hr: Stil

en: Resume
hr: Nastavi

en: Effect
hr: Efekt

en: Pause
hr: Zaustavi

en: Display the results as a slideshow.
hr: Prikazuje rezultate unutar slideshow-a.
