Views Slideshow (6.x-2.5) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Text
ne: अक्षर
