Views Slideshow (6.x-2.5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Bottom
sr: Дно
