Views Slideshow (6.x-2.5) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Views
bg: Изгледи

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Bottom
bg: Дъно
