Views Slideshow (6.x-2.5) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Fields
kk: Өрістер
