Views Slideshow (6.x-2.5) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Text
mn: Текст

en: Bottom
mn: Доод
