Views Slideshow (6.x-2.5) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: Fields
nn: Felt

en: Random
nn: Vilkårleg
