Views Slideshow (6.x-2.5) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Text
ps: متن

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Style
ps: ډول
