Views Slideshow (6.x-2.5) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Title
tr: Başlık

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Views
tr: Görünümler

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Teaser
tr: Özet

en: Text
tr: Metin

en: Bottom
tr: Alt

en: Fields
tr: Alanlar

en: Random
tr: Rastgele

en: Full
tr: Tam

en: Controls
tr: Denetimler

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: Effect
tr: Etki

en: Widgets
tr: Arayüz nesneleri

en: of
tr: /

en: Pause
tr: Geçici olarak durdur

en: Untitled skin
tr: Başlıksız dış görünüm

en: Display the results as a slideshow.
tr: Sonuçları bir slayt gösterisi olarak göster.

en: Numbered
tr: Numaralı

en: Slide Counter
tr: Slayt Sayacı
