Views Slideshow (6.x-2.5) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Text
ug: تېكىست

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Full
ug: تولۇق

en: Controls
ug: كونترول

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى

en: Widgets
ug: ۋىجېتلار

en: of
ug: جەمئىي
