Views Slideshow (6.x-3.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Fields
bs: Polja

en: Style
bs: Stil
