Views Slideshow (6.x-3.0-beta1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Title
cy: Pennawd

en: Next
cy: Nesaf

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Fields
cy: Meysydd

en: Random
cy: Ar hap

en: Style
cy: Arddull
