Views Slideshow (6.x-3.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Bottom
km: បាត

en: Effect
km: បែប​ផែន
