Views Slideshow (6.x-3.0-beta1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Nadpis

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalší

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Fields
sk: Polia

en: Random
sk: Náhodný

en: Full
sk: Plný

en: Style
sk: Štýl

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: Effect
sk: Efekt

en: Speed
sk: Rýchlosť
