Views - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Next
bg: Още

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Views
bg: Изгледи

en: Bottom
bg: Дъно

en: next
bg: Следваща

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Template
bg: Шаблон

en: Right
bg: Дясно
