Views - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Both
cy: Y ddau

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Random
cy: Ar hap
