Views - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Views
fa: نماها

en: Bottom
fa: پایین

en: next
fa: بعدی

en: Both
fa: هردو

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Random
fa: تصادفی

en: Template
fa: قالب

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Slide
fa: لغزیدن

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Speed
fa: سرعت

en: Custom template
fa: قالب سفارشی

en: Display Method
fa: شیوه نمایش

en: Choose a way to display content.
fa: شیوه‌ای برای نمایش محتوا انتخاب کنید.
