Views - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Top
fr: Haut

en: Views
fr: Vues

en: Bottom
fr: Bas

en: next
fr: suivant

en: Both
fr: Les deux

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Use Pager
fr: Utiliser la pagination

en: Random
fr: Au hasard

en: Template
fr: Gabarit

en: prev
fr: préc

en: Pager position
fr: Position de la pagination

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Slide
fr: Glisser

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Pager
fr: Pagination

en: Speed
fr: Vitesse

en: Custom template
fr: Gabarit personnalisé

en: Custom pager
fr: Pagination personnalisée

en: Click
fr: Clic
