Views - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Next
hi: अगला

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Top
hi: ऊपर

en: Views
hi: द्रश्य

en: Bottom
hi: तल

en: next
hi: अगला

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Template
hi: फर्मा

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Pager
hi: पेजर
