Views - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Left
hy: Ձախ
