Views - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: None
ka: არცერთი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: next
ka: შემდეგი

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
