Views - en to kn translation catalogue (31 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: Pause
kn: ತಾತ್ಕಲಿಕ ತಡೆ

en: growX
kn: ಬೆಳೆಯುX

en: growY
kn: ಬೆಳೆಯುY

en: turnUp
kn: ಮೇಲೆ ತಿರುಗು

en: turnDown
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ ತಿರುಗು

en: turnLeft
kn: ಎಡಕ್ಕೆ ತಿರುಗು

en: turnRight
kn: ಬಲಕ್ಕೆ ತಿರುಗು

en: uncover
kn: ಹೊದಿಕೆ ತೆಗೆ

en: wipe
kn: ಒರೆಸು

en: View - name
kn: ದೃಶ್ಯ-ಹೆಸರು

en: View - display_id
kn: ದೃಶ್ಯ-display_id

en: Number of slides
kn: ಸ್ಲೈಡುಗಳ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Content first slide:
kn: ಮೊದಲ ಸ್ಲೈಡಿನ ವಿಷಯ

en: Content first slide
kn: ಮೊದಲ ಸ್ಲೈಡಿನ ವಿಷಯ

en: View - name =>
kn: ದೃಶ್ಯ-ಹೆಸರು =>

en: View - display_Id =>
kn: ದೃಶ್ಯ-display_Id =>
