Views - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
