Views - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Views
lt: Vaizdai

en: Bottom
lt: Apačia

en: next
lt: toliau

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Template
lt: Šablonas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Custom template
lt: Savitas šablonas

en: Mouseover
lt: Žymė
