Views - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Views
tr: Görünümler

en: Bottom
tr: Alt

en: next
tr: sonraki

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Use Pager
tr: Sayfalamayı Kullan

en: Random
tr: Rastgele

en: Template
tr: Şablon

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: Custom template
tr: Özelleştirilmiş şablon

en: Pause
tr: Geçici olarak durdur
