Views - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Both
gu: બંને

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
