Views - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Next
hu: Következő

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Views
hu: Nézetek

en: Bottom
hu: Alja

en: next
hu: következő

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Use Pager
hu: Lapozó használata

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Template
hu: Sablon

en: prev
hu: következő

en: Pager position
hu: Lapozó elhelyezkedése

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Pager
hu: Lapozó

en: zoom
hu: nagyítás

en: Speed
hu: Sebesség

en: Custom template
hu: Egyedi sablon

en: Pause
hu: Szünet

en: Custom Options
hu: Egyéni beállítások

en: Click
hu: Kattintás

en: wipe
hu: átúsztatás

en: Pager Settings:
hu: Lapozó beállításai:

en: Pager Settings
hu: Lapozó beállításai

en: Pager Settings =>
hu: Lapozó beállításai =>
