Views - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Top
ja: トップ

en: Views
ja: ビュー

en: Bottom
ja: ボトム

en: next
ja: 次

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Random
ja: ランダム

en: Template
ja: テンプレート

en: Pager position
ja: ページャーの位置

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Slide
ja: スライド

en: Pager
ja: ページャー

en: Speed
ja: スピード

en: Custom template
ja: カスタムテンプレート

en: Mouseover
ja: マウスオーバー
