Views - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Next
az: İrəli

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Bottom
az: Aşağı

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Random
az: Təsadüfi

en: Source
az: Mənbə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Pager
az: Peycer

en: Target
az: Hədəf

en: of
az: söndür
