Views - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Next
be: Наступны

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Random
be: Выпадкова

en: Template
be: Шаблон

en: Pager position
be: Пазіцыя Гартальніка

en: Source
be: Крыніца

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Sort Order
be: Парадак вываду

en: <None>
be: -няма-

en: Pager
be: Гартальнік
