Views - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Next
da: Næste

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Bottom
da: Bund

en: next
da: næste

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Use Pager
da: Brug flere sider

en: Random
da: Tilfældig

en: Template
da: Skabelon

en: prev
da: forrige

en: Pager position
da: Placering af pager

en: Source
da: Kilde

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: <None>
da: -Ingen-

en: Target
da: Mål

en: Speed
da: Hastighed

en: Custom template
da: Tilpasset skabelon

en: of
da: af

en: Field mappings
da: Feltkoblinger
