Views - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Views
gl: Vistas

en: Bottom
gl: Botón

en: next
gl: seg

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Random
gl: Aleatorio

en: Template
gl: Modelo

en: prev
gl: ant

en: Source
gl: Orixe

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Pager
gl: Paxinador

en: Target
gl: Destino

en: Speed
gl: Velocidade

en: of
gl: de
