Views - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
