Views - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Source
ug: مەنبە

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: of
ug: جەمئىي
