Views - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Support
uk: Підтримка

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Top
uk: Зверху

en: Views
uk: Види

en: Bottom
uk: Знизу

en: next
uk: наступний

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Use Pager
uk: Сторінка Користувача

en: Random
uk: Випадково

en: Template
uk: Шаблон

en: prev
uk: назад

en: Pager position
uk: Розташування навіґатора

en: Source
uk: Джерело

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Slide
uk: Сковзання

en: Sort Order
uk: Порядок сортування

en: Timeout
uk: Час очікування

en: <None>
uk: <Нічого>

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: shuffle
uk: перемішати

en: Thanks
uk: Подяки

en: Target
uk: Ціль

en: Speed
uk: Швидкість

en: Custom template
uk: Власний шаблон

en: of
uk: з

en: Pause
uk: Призупинити

en: Custom Options
uk: Нетипові параметри

en: Custom pager
uk: Власний сторінковий навіґатор

en: Click
uk: Клац

en: !setting must be numeric!
uk: !setting має бути числом!

en: Number of slides
uk: Кількість слайдів

en: Field mappings
uk: Відповідності полів
