Views - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: next
vi: sau

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Template
vi: Mẫu

en: prev
vi: trước

en: Source
vi: Nguồn

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Slide
vi: Trượt

en: <None>
vi: <Không>

en: Pager
vi: Phân trang

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Custom template
vi: Mẫu tự chọn

en: of
vi: trên

en: Pause
vi: Tạm dừng

en: Click
vi: Nhấn
