Views - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Support
el: Υποστήριξη

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: next
el: επόμενο

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Random
el: Τυχαία

en: Source
el: Πηγή

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Slide
el: Κύλιση

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Target
el: Στόχος

en: of
el: από
