Views - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Views
fi: Näkymät

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: next
fi: seuraava

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Random
fi: Satunnainen

en: Pager position
fi: Sivutuksen sijainti

en: Source
fi: Lähde

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: <None>
fi: <Ei valintaa>

en: Pager
fi: Sivutus

en: Target
fi: Kohde

en: Speed
fi: Nopeus

en: Custom template
fi: Mukautettu malline

en: of
fi: /

en: Mouseover
fi: Hiiri päällä

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Click
fi: Klikkaus

en: !setting must be numeric!
fi: !setting on oltava numeerinen!

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset
