Views - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Bottom
sk: Naspodok

en: next
sk: ďalej

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Use Pager
sk: Použiť pager

en: Random
sk: Náhodný

en: Template
sk: Šablóna

en: Source
sk: Zdroj

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: <None>
sk: <Žiadne>

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Target
sk: Cieľ

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Custom template
sk: Užívateľská šablóna

en: of
sk: z

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
