Views - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Views
sv: Vyer

en: Bottom
sv: Längst ned

en: next
sv: nästa

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Use Pager
sv: Använd sidindelning

en: Random
sv: Slumpvis

en: Template
sv: Mall

en: prev
sv: föregående

en: Pager position
sv: Position av paginerare

en: Source
sv: Källa

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Slide
sv: Glida

en: <None>
sv: <Ingen>

en: Pager
sv: Paginerare

en: Target
sv: Mål

en: Speed
sv: Hastighet

en: Custom template
sv: Anpassad mall

en: of
sv: av

en: Pause
sv: Pausa

en: Click
sv: Klicka

en: Field mappings
sv: Fältmappningar
