Views - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Views
ar: العرض

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Height
ar: الارتفاع

en: Show
ar: عرض

en: Empty
ar: فارغ

en: Debug
ar: تنقيح
