Views - en to it translation catalogue (12 entries)

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Views
it: Viste

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Theme
it: Tema

en: Data type
it: Tipo di dato

en: Height
it: Altezza

en: Show
it: Mostra

en: Empty
it: Vuoto

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Thumbnails
it: Miniature

en: Fullscreen
it: Schermo intero
