Views - en to et translation catalogue (9 entries)

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Views
et: Vaated

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Theme
et: Teema

en: Height
et: Kõrgus

en: Show
et: Näita

en: Empty
et: Tühi

en: Debug
et: Siluma
