Views - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Views
fr: Vues

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Theme
fr: Thème

en: Data type
fr: Type de données

en: Height
fr: Hauteur

en: download
fr: télécharger

en: next
fr: suivant

en: Show
fr: Afficher

en: Empty
fr: Vide

en: Fade
fr: Fondu

en: Slide
fr: Glisser

en: Autoplay
fr: Démarrage automatique

en: Thumbnails
fr: Vignettes

en: Queue
fr: File d'attente

en: Fullscreen
fr: Plein écran

en: Transition speed
fr: Vitesse de transition
